Aktualności Parafia - aktualności Podziękowanie WFOŚi GW w Białymstoku

Podziękowanie WFOŚi GW w Białymstoku

Newsy - Parafia - aktualności

Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 

b_200_150_16777215_0___images_stories_LOGA_wfos.jpgParafia Prawosławna p.w. świętych  Apostołów  Piotra i Pawła w Siemiatyczach zaświadcza, że wykonane w 2015 roku zadanie pn. „Zagospodarowanie terenu przycerkiewnego Parafii p.w. śww. App. Piotra i Pawła w Siemiatyczach”,  zostało dofinansowane zgodnie z Umową Nr 050/15/B-OP/PA-1159/D z dnia 05 czerwca 2015 r. w sumie 11.000  PLN  (jedenaście tysięcy złotych) ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Białymstoku.

Parafia wyraża serdeczne podziękowanie Darczyńcy.

GALERIA ZDJĘĆ GALERIA ZDJĘĆ GALERIA ZDJĘĆ
GALERIA ZDJĘĆ GALERIA ZDJĘĆ GALERIA ZDJĘĆ
GALERIA ZDJĘĆ GALERIA ZDJĘĆ