Aktualności Parafia - aktualności Plan kolędy 2019 r.

Plan kolędy 2019 r.

Newsy - Parafia - aktualności

Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 

Kolęda 2019

19.01 (sobota) od godz. 14:30

- Pałacowa 7, 9, 11, 13, 15 – ks. A. Jakimiuk

- Grodzieńska, Małopolska, Świętojańska (domy prywatne) – ks. J. Awksietijuk

 

20.01 (niedziela) od godz. 14:00

- Kilińskiego, Nowa – ks. A. Jakimiuk

- Powstania Styczniowego, Głowackiego, 3 Maja – ks. J. Awksietijuk

- Ściegiennego, Wesoła, Szarych Szeregów, Mł. Orłów, Ciechanowiecka, Fieldorfa – ks. R. Wawreniuk

21.01 (poniedziałek) od godz. 9:30

- Turna Mała – ks. J. Awksietijuk

- Leszczka – ks. R. Wawreniuk

- Laskowszczyzna – ks. A. Jakimiuk

Od godz. 15:00

- Osiedle Muchawiec, pl. Jana Pawła II, 11 listopada 4, 6 i 3 domy prywatne –   ks. A. Jakimiuk

- Twarda, Zaszkolna, Zielona, Drohiczyńska (od centrum) – ks. J. Awksietijuk

- Drohiczyńska, Bursztynowa (od końca miasta) – ks. R. Wawreniuk

22.01 (wtorek) od godz. 9:00

- Czartajew, Wieromiejki – ks. J. Awksietijuk

- Wólka n/B – ks. ks. A. Jakimiuk i R. Wawreniuk

Od godz. 15:30

- Pałacowa 17A, B – ks. A. Jakimiuk

- Żeromskiego (od końca miasta) – ks. R. Wawreniuk

- Żeromskiego (od 11 listopada), Wiśniowa – ks. J. Awksietijuk

23.01 (środa) od godz. 10:00

- Ogrodniki – ks. ks. A. Jakimiuk, J. Awksietijuk, R. Wawreniuk

Od godz. 15:30

- Ogrodowa 7, 7A, 7B i domy prywatne – ks. A. Jakimiuk

- Świętojańska bl.27 i 29 – ks. J. Awksietijuk

- Ogrodowa 9A, B, C – ks. R. Wawreniuk

24.01 (czwartek) – od godz. 9:00

- Romanówka – ks. ks. A. Jakimiuk, J. Awksietijuk, R. Wawreniuk

Od godz. 15:30

- 11 listopada (Łojki str. zach.) – ks. A. Jakimiuk

- 11 listopada (Łojki str. wsch.) – ks. R. Wawreniuk

- Ogrodowa 11, 11A, B, C – ks. J. Awksietijuk

25.01 (piątek) od godz. 15:30

- Legionów Piłsudskiego 4, 6, 12 – ks. R Wawreniuk

- 11 Listopada 12, 14, 16, 18 – ks. J. Awksietijuk

26.01 (sobota) od godz. 11:30

- 11 Listopada 18A, 20, 26, Armii Krajowej, Sobieskiego, Żwirki i Wigury –

ks. A. Jakimiuk

- 11 Listopada 35, 37, 37C, D – ks. R. Wawreniuk

- 11 Listopada 37A, B, 45B, C – ks. J. Awksietijuk

27.01 (niedziela) od. Godz. 14:30

- Szpitalna, A. Jabłonowskiej, Sadowa, Jabłoniowa – ks. J. Awksietijuk

- Legionów Piłsudskiego 14, 16, 18 – ks. A. Jakimiuk

- 11 Listopada 45 D, E, F, G – ks. R. Wawreniuk

28.01 (poniedziałek) od godz. 10:00

- Słochy Annopolskie (kolonie) – ks. A. Jakimiuk

- Słochy Annopolskie (wieś) – ks. ks. J. Awksietijuk, R. Wawreniuk

29.01 (wtorek) od godz. 15:00

- Annopolska – ks. A. Jakimiuk